| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 17 |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 9 kHz to 13 GHz |
| Interface | |
| Operating Supply Voltage | 3 V to 3.6 V |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Operating Supply Current | |
| Gain | |
| Supply Voltage | 3 V to 3.6 V |
| Insertion Loss (dB) | 2 dB |
| Isolation | 50 dB |
| Frequency Range | 9 kHz to 13 GHz |
| RF Type | VSAT |
| Circuit Type | SPDT |
Stock: 1
Distributors
pcbx
Unit Price$4.81222
Ext.Price$4.81222
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.81222 | $4.81222 |
| 10 | $4.69967 | $46.99670 |
| 25 | $4.62377 | $115.59425 |
